Stowarzyszenie Ojcowie W Obronie Dzieci I Integralności Rodziny

Baner 1
StatutZarządWarto obejrzećWarto przeczytać

2015-07-12: Prośba o spotkanie z prezydentem RP

Prośba o spotkanie z prezydentem RP ws. ratyfikacji Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej

W dniu 09.04.2015 r. zarząd stowarzyszenia wspólnie z Diecezjalnym Instytutem Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej, 23 Męskim Plutonem Różańca z Nowego Sącza, Forum Kobiet Polskich oraz Stowarzyszeniem „Stop manipulacji”, zwrócili się do prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego z prośbą o spotkanie.

Podczas spotkania przedstawiciele stowarzyszeń chcieli przestawiać soje stanowisko i argumenty przemawiające za nie ratyfikowaniem Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Zdaniem stowarzyszeń Konwencja zamiast przeciwdziałania i zwalczania rzeczywistej przemocy, stanie się kolejnym narzędziem nadmiernej kontroli obywateli oraz ingerencji w ich życie prywatne i rodzinne.

Pomimo wielu apeli prezydent dnia 13.04.2015 r. ratyfikował konwencję Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, natomiast na nasze pismo nawet nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Treść pisma (pdf)

Kardynał August HlondKardynał
August Hlond
Kardynał Stefan WyszyńskiKardynał
Stefan Wyszyński

Copyright © STOWARZYSZENIE OJCOWIE W OBRONIE DZIECI I INTEGRALNOŚCI RODZINY