Stowarzyszenie Ojcowie W Obronie Dzieci I Integralności Rodziny

Baner 1
StatutZarządWarto obejrzećWarto przeczytać

2017-10-16: Różaniec w intencji Ustawodawców RP

16.10.2017r. w 39. rocznicę wyboru Kard Wojtyły na Papieża Stowarzyszenie „Ojcowie w obronie dzieci i integralności Rodziny” oraz współorganizatorzy - parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu i 23. Męski Pluton Różańca im. gen Augusta Fieldorfa „Nila” zapraszają na Różaniec w intencji Ustawodawców RP.

Chcemy modlić się za naszych Parlamentarzystów, aby stanowiąc prawa kierowali się systemem wartości wypływającym z etyki chrześcijańskiej, która przez wieki kształtowała tożsamość narodu polskiego. Pragniemy, by w tej współczesnej walce cywilizacji śmierci z cywilizacją ŻYCIA nasi posłowie i senatorowie umieli z odwagą stanąć w obronie chorych, niewinnych i bezbronnych dzieci, dając przykład chrześcijańskiej dojrzałości; by pokazali, że wartości, którymi się kierują nie pozostają tylko w sferze deklaracji lecz potwierdzają je czynem.

Modlitwą Różańcową do Naszej Matki i Królowej chcemy wypraszać dla nich łaskę męstwa, roztropności i wytrwałości we właściwym postępowaniu. Do tej modlitwy tak bardzo zachęcał nas zawsze Św. Jan Paweł II.

Tak bardzo potrzeba nam dzisiaj ojcowskiego świadectwa, ojcowskiej troski i odpowiedzialności za Rodzinę. Niech obecność Ojców wraz ze swoimi Rodzinami będzie przykładem dla młodego pokolenia, że wartości wypływające z Ewangelii obowiązują nie tylko w Kościele, w domu, ale także w przestrzenie publicznej.

Miejsce modlitwy Różańcowej Sądecki Rynek przy pomniku Św. Jana Pawła II godzina 20:30.

Zapraszamy!
Kardynał August HlondKardynał
August Hlond
Kardynał Stefan WyszyńskiKardynał
Stefan Wyszyński

Copyright © STOWARZYSZENIE OJCOWIE W OBRONIE DZIECI I INTEGRALNOŚCI RODZINY