Stowarzyszenie Ojcowie W Obronie Dzieci I Integralności Rodziny

Baner 1
StatutZarządWarto obejrzećWarto przeczytać

2018-06-05: Piknik rodzinny

W dniu 2 czerwca 2018r. na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej w Wielogłowach ojcowie z naszego Stowarzyszenia oraz Męskich Plutonów Różańca zorganizowali „Piknik Rodzinny” z okazji Dnia Dziecka. Mimo początkowo niesprzyjającej aury pogodowej, ulewny deszcz, na imprezę przybyła liczna grupa rodziców ze swoimi pociechami, by w gronie mamy i taty oraz dzieci mile spędzić czas. Była to doskonała okazja aby się lepiej poznać, porozmawiać, wymienić doświadczeniami, a przede wszystkim doświadczyć, że ludzi myślących i postrzegających świat przez pryzmat Bożych Przykazań jest w naszym środowisku dużo więcej.

Dzieci miały możliwość skorzystania z placu zabaw, gry na boisku sportowym z rodzicami. Oczywiście z tej okazji dla dzieci nie zabrakło słodyczy, soków i placków oraz lodów ufundowanych przez Firmę KORAL. Nie zabrakło jak to zwykle bywa na takich spotkaniach grilla, gdzie każdy mógł skosztować smacznej kiełbasy i karczku oraz szaszłyków. Przy kawie, herbacie i smacznych plackach w męskim gronie mieliśmy okazję lepiej się poznać i podyskutować jak budować męstwo i odpowiedzialność wśród mężczyzn, jak zachęcić do zaangażowania i działania.

W tym rodzinnym spotkaniu uczestniczył także opiekun duchowy Stowarzyszenia Ojców Ks. Zygmunt Fronczek, który w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia kapłaństwa. Z tej okazji prezes stowarzyszenia Paweł Bogdanowicz złożył czcigodnemu jubilatowi życzenia, a z rąk mam otrzymał piękny bukiet kwiatów. Wszyscy zaśpiewali Ks. Zygmuntowi „Wszystkiego dobrego, życzymy życzymy...

W rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze czas upłynął nam miło i wesoło. Może takie spotkanie będzie jedną z form doskonalenia się do bardziej odpowiedzialnego rodzicielstwa.
Kardynał August HlondKardynał
August Hlond
Kardynał Stefan WyszyńskiKardynał
Stefan Wyszyński

Copyright © STOWARZYSZENIE OJCOWIE W OBRONIE DZIECI I INTEGRALNOŚCI RODZINY