Stowarzyszenie Ojcowie W Obronie Dzieci I Integralności Rodziny

Baner 1
StatutZarządWarto obejrzećWarto przeczytać

2018-07-20: Diecezjalne Święto Rodziny

17 czerwca 2018r. przy Ołtarzu Papieskim na starosądeckich Błoniach odbyło się Diecezjalne Święto Rodziny. Pielgrzymi najpierw oddali cześć swemu Stwórcy, uczestnicząc we Mszy św., której przewodniczył i homilię wygłosił Pasterz Diecezji Tarnowskiej – Biskup Andrzej Jeż. Następnie – piękne, niedzielne popołudnie spędzili na wspólnej zabawie podczas trwającego rodzinnego festynu.
Podobnie jak w ubiegłym roku, jako Stowarzyszenie mieliśmy swój udział przy organizacji tego diecezjalnego święta. Oprócz pomocy w kwestiach technicznych, mogliśmy zaprezentować nasze Stowarzyszenie w specjalnym namiocie ”Rodzina Wspólnot” wraz z innymi wspólnotami troszczącymi się o rodzinę, które działają na terenie Diecezji Tarnowskiej. Przy naszym stoliku po Mszy św. czuwali ojcowie, udzielając informacji zainteresowanym osobom. Rozprowadziliśmy też kilkadziesiąt kubków przypominających o Dniu Ojca, który przypadał 23 czerwca. Nasze stoisko odwiedziło wiele mam wraz z dziećmi, by zakupić taki właśnie prezent dla taty z wymowną dedykacją:

DZIEŃ OJCA
23 czerwca
Św. Józefie opiekuj się moim TATĄ

Za naszą pracę i zaangażowanie w organizację Diecezjalnego Święta Rodziny otrzymaliśmy oficjalne podziękowanie z Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Diecezjalne Święto Rodziny

Kardynał August HlondKardynał
August Hlond
Kardynał Stefan WyszyńskiKardynał
Stefan Wyszyński

Copyright © STOWARZYSZENIE OJCOWIE W OBRONIE DZIECI I INTEGRALNOŚCI RODZINY