Stowarzyszenie Ojcowie W Obronie Dzieci I Integralności Rodziny

Baner 1
StatutZarządWarto obejrzećWarto przeczytać

2022-10-06: 15 X 2022 - Różaniec za Ustawodawców RP

W obecnym momencie historycznym, gdy rodzina jest przedmiotem ataków ze strony licznych sił, które chciałyby ją zniszczyć lub przynajmniej zniekształcić, Kościół jest świadom tego, że dobro społeczeństwa, i jego własne, związane jest z dobrem rodziny, czuje silniej i w sposób bardziej wiążący swoje posłannictwo głoszenia wszystkim zamysłu Bożego dotyczącego małżeństwa i rodziny. Jan Paweł II

16.10.2022r. 44. rocznica wyboru Kard. Karola Wojtyły na papieża

16 października 1978r.na stolicę Piotrową wybrany zostaje Kard Karol Wojtyła.
To w dziejach narodu Polskiego największe wydarzenie historyczne współczesnej Polski. W czasie Jego pontyfikatu upada sowiecki totalitaryzm. Jego nauczanie w czasie kolejnych pielgrzymek do Ojczyzny kształtuje chrześcijańskiego ducha w narodzie i podkreśla to wszystko, co stanowi naszą narodową tożsamość.

Współczesny świat chce wyrugować prawo Boże z systemów prawnych. Istnieje bardzo silna presja, a także wielkie naciski, aby do realizacji zła wykorzystać ustawodawców. Pragniemy przez tę dzisiejszą modlitwę różańcową przypomnieć naszym dzieciom o tym wielkim Polaku - papieżu, a równocześnie dać świadectwo ojcowskiej troski i odpowiedzialności za nasze rodziny.

Każdy z nas powinien zadać sobie to pytanie: Jak chcę budować przyszłość mojej rodziny, przyszłość mojej Ojczyzny? Czy w oparciu o Dekalog i Ewangelię? Czy może coraz bardziej pociąga mnie szerzący się w świecie relatywizm moralny...

Dziś modlitwą Różańcową, pragniemy wesprzeć naszych posłów, senatorów, sędziów, by w stanowieniu prawa okazali odwagę i pozostali wierni temu dziedzictwu, które pozostawił nam Jan Paweł II jako zadanie do wykonania.

Zapraszamy na sądecki Rynek pod pomnik Św. Jana Pawła II
na modlitwę Różańcową w intencji Ustawodawców RP.
wyjątkowo 15 października 2022r. godz. 20:30
Kardynał August HlondKardynał
August Hlond
Kardynał Stefan WyszyńskiKardynał
Stefan Wyszyński

Copyright © STOWARZYSZENIE OJCOWIE W OBRONIE DZIECI I INTEGRALNOŚCI RODZINY