Stowarzyszenie Ojcowie W Obronie Dzieci I Integralności Rodziny

Baner 1
StatutZarządWarto obejrzećWarto przeczytać

2023-03-29: ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II - JEST ŚWIĘTY !!!

Obecnie toczy się zakrojona na szeroką skalę walka z Kościołem - o dusze ludzkie. Próba zdyskredytowania osoby papieża naszego rodaka - Świętego Jana Pawła II przez znane z wrogości do Kościoła Katolickiego środowiska, to jeden z przykładów owej walki.
Tu można wysłuchać homilii Ks. prof. Roberta Skrzypczaka o Św. Janie Pawle II. Naprawdę warto.
Czy umiemy być wdzięczni, za Jego duchowe przywództwo nad polskim narodem, którego się podjął po śmierci Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego? Czy pamiętamy Jego nauczanie, przestrogi, których nam udzielał?
Od września 2021r. do czerwca 2022r, na naszych spotkaniach formacyjnych przerabialiśmy "Dekalog z Janem Pawłem II" z okazji 30-tej rocznicy pielgrzymki z 1991r. To właśnie wtedy u progu transformacji politycznej, społecznej i ekonomicznej nauczał, że podstawą ładu społecznego jest ład moralny oparty na Dekalogu.
Już dzisiaj zapraszamy na spotkania formacyjne, które są zaplanowane od września 2023r do czerwca 2024r, a tematem będzie "Święty Jan Paweł II - aktualność przesłania". Spotkania poprowadzi Ks. prof. Janusz Królikowski wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału 2 kwietnia 2023r. na Modlitewny Marsz Papieski w Nowym Sączu. Rozpoczęcie o godz. 20:00 z dwóch miejsc; jeden - Kościół Św. Jana Pawła II, drugi - Skały Piotrowej na Sądeckich Plantach.

ZARZĄD
Kardynał August HlondKardynał
August Hlond
Kardynał Stefan WyszyńskiKardynał
Stefan Wyszyński

Copyright © STOWARZYSZENIE OJCOWIE W OBRONIE DZIECI I INTEGRALNOŚCI RODZINY